♥♥♥4 YÜF FAN♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
♥♥♥4 YÜF FAN♥♥♥

4 YÜZ & HEPSİ FAN KARDEŞLİĞİ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ilkay kimdir

3 posters
YazarMesaj
onur_kolik
Admin
Admin
onur_kolik

ilkay kimdir Empty
MesajKonu: ilkay kimdir   ilkay kimdir EmptyC.tesi Eyl. 15, 2007 4:22 pm

İlkay

Küçük yaşta gitar çalarak müzikle tanışan grubun "harika çocuğu" İlkay Sipahi, yine o dönemlerde Steve Wonder'ın etkisinde kalarak şarkı söylemeye başladı. Okul yıllarında solistlik deneyimlerinin yanı sıra Ülkerspor, Fenerbahçe, Galatasaray gibi önemli takımlarda profesyonel olarak basketbol oynayan İlkay, solistlik tarafının ağır basması sonucunda basketboldan uzaklaşarak kariyerini müzikle sürdürmeye karar verdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Bölümü'nden mezun olan İlkay, geniş ses aralığı ve sempatik tavırlarıyla akıllarda kalan bir isim olacak.
http://4yuz.1talk.net
Aşkım benim Furkan
Admin
Admin
Aşkım benim Furkan

ilkay kimdir Empty
MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   ilkay kimdir EmptyÇarş. Kas. 07, 2007 6:53 am

thank you cnm
HuNNy_KKTC

ilkay kimdir Empty
MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   ilkay kimdir EmptyC.tesi Kas. 10, 2007 1:59 pm

paylaşım için teşekkürler zaten onun gruptaki lakabından belli ne olduğu HARİKA ÇOCUK!!!
Aşkım benim Furkan
Admin
Admin
Aşkım benim Furkan

ilkay kimdir Empty
MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   ilkay kimdir EmptyCuma Kas. 16, 2007 2:13 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ilkay kimdir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» didem kimdir